| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 198 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | WBAMX51030C312205 Kontrolli |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 180 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 165 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.3 l/100km |
| • Keskmine | 6.3 l/100km |
| Täismass | 2545 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1880 kg |
| Kandevõime | 575 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4907 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1462 mm |
Toodud riigist Taani
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, TASUMISEL VARIANDID, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Müüja | KsAuto |
|---|---|
| Aadress | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.