| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 213 100 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | WF0MXXGBWMBJ78427 Kontrolli |
| Maht | 2.0 l |
|---|---|
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.4 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | 2505 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1731 kg |
| Kandevõime | 774 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4920 mm |
| Laius | 1884 mm |
| Kõrgus | 1709 mm |
Toodud riigist Taani
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
| Müüja | KsAuto |
|---|---|
| Aadress | Tähe tn 106d, Tähe tänav, Tartu, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.