| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Buss |
| Keretüüp | Buss |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | 308 936 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WDB9066571S286330 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 110 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 5300 kg |
|---|---|
| Tühimass | 3665 kg |
| Kandevõime | - |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 7650 mm |
| Laius | 1950 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Sprinter 515 CDI Structure: minibus ( 20 + 1 seats ) Year: 08.2008 VIN: ...S286330 Mileage: 308936 km Wheel formula: 4X2 Engine: OM646 110 Kw / 150 Hp / Euro 4 Gearbox: manual ( NSG400 ) Dimensions: L/W: 7650 mm / 1950 mm Masses: full/empty: 5300 kg / 3665 kg AC
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.