| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2008 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 130TNM |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.7 l/100km |
| Täismass | 2320 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1835 kg |
| Kandevõime | 485 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2886 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4843 mm |
| Laius | 1846 mm |
| Kõrgus | 1491 mm |
Toodud riigist Leedu
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
pakkuda heas seisus e61 535D facelift tehase M-Pakett mootor ja kast toimivad ideaalselt,turbiin ei laineta ning käigukast sujuv tehtud tööd:esimesed mõlemad amordid,vedrud ning sinna juurdekuuluv,esimesed rattalaagrid,terve ring kettaid ja klotse,turbod vahetatud nii pisikese kui ka suure turbo sisud taastatud ccc sisselaske kollektori tihendid,eelsüüte küünlad,tagasillas mõlemalt poolt ülemised kaikad,mõlemad tagumised õhkpadjad lisad: -HUD -kurvituled -bixenon tuled -individual heli pakett -comfort sisu koos dünaamiliste küljepatjadega -nii ees kui taga topsihoidjad -active steering -distantsihoidev püsikiirusehoidja -sportkast ning labadega rool -panoraam -tagumistel ustel kardinad -klapitavad peeglid all on style 166 19 tolli veljed koos lamellrehviga lisaküsimustes helista ning tule vaatama
| Müüja | mart kiin |
|---|---|
| Aadress | Karksi-Nuia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.