| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2009 |
| Läbisõit | 335 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 618MLV |
| VIN | WBAFG010X0L189546 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 236 km/h |
| CO2 | 220 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.5 l/100km |
| • Maanteel | 7.1 l/100km |
| • Keskmine | 8.3 l/100km |
| Täismass | 2710 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2185 kg |
| Kandevõime | 525 kg |
| Piduriga haagis | 2700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2933 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4877 mm |
| Laius | 1983 mm |
| Kõrgus | 1690 mm |
Toodud riigist Eesti
Registreeritud: Eesti
Väga heas korras maastur! Sõidab hästi ning kõik töötab korralikult. Hästi hoitud ning kõik hooldused tehtud alati õigeaegselt ning pole kokku hoitud, ketid on vahetatud! Käigukastil teostatud dünaamiline õlivahetus Hõbenooles. Olnud enda kasutuses 4 aastat. Kehtiv ülevaatus kuni 10.2026 Asub tartus tel 55660984
| Müüja | Margus |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.