| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 222 700 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | SAJAC01KXFDU42427 Kontrolli |
| Maht | 2179 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | 214 km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.2 l/100km |
| • Maanteel | 4.7 l/100km |
| • Keskmine | 5.2 l/100km |
| Täismass | 2390 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1953 kg |
| Kandevõime | 437 kg |
| Piduriga haagis | 1850 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2909 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4966 mm |
| Laius | 1877 mm |
| Kõrgus | 1511 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS AUTO! VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 197 EURI! REGISTREERIMINE HINNAS!
| Müüja | Mobilstar (delfigrupp@gmail.com) |
|---|---|
| Aadress | Turu 39c, Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mobilstar.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.