| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 229 800 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Tumepunane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | JMZGJ621651187594 Kontrolli |
| Maht | 2191 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 211 km/h |
| CO2 | 104 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 50 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.7 l/100km |
| • Maanteel | 3.4 l/100km |
| • Keskmine | 3.9 l/100km |
| Täismass | 2055 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1520 kg |
| Kandevõime | 535 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 730 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2830 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4865 mm |
| Laius | 1840 mm |
| Kõrgus | 1450 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
VÄGA ILUS JA HEAS KORRAS AUTO! VAHETUSEKS JA SISSEMAKSUKS SOBIB KA TEIE AUTO! AASTAMAKSE 92 EURI! REGISTREERIMINE HINNAS!
| Müüja | Mobilstar (delfigrupp@gmail.com) |
|---|---|
| Aadress | Turu 39c, Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mobilstar.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.