| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 1998 |
| Läbisõit | 298 630 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Leht |
| Pidurid ees | Trummel |
| Pidurid taga | Trummel |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2E4C310XB211381 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 132 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 8000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 6290 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 3700 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 7340 mm |
| Laius | 2400 mm |
| Kõrgus | 3350 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 4249 mm |
| Laius | 2340 mm |
| Kõrgus | 615 mm |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: VOLVO Model: FL 608 Structure: crane flatbed ( PK 8200 - boom 8 m / 930 kg - box L=4249 mm / W=2340 mm / H=615 mm ) Year: 11.1998 Mileage: 298630 km VIN: ... B211381 Wheel formula: 4x2 WB: 3700 mm Engine: D6A180 132 Kw / 180 Hp / Euro 2 Gearbox: automatic Suspension: steel / steel Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 7340 mm / 2400 mm / 3350 mm Masses: full/empty: 8000 kg / 6290 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.