| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Treiler |
| Keretüüp | Treiler |
| Aasta | 2011 |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Vedrustus ees | Õhk |
| Vedrustus taga | Leht |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | YW9V31ST9CS016450 Kontrolli |
| Täismass | 30000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 8910 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Pikkus | 12150 mm |
|---|---|
| Laius | 2500 mm |
| Kõrgus | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: SLP Model: 3-8200-KS Structure: tipper ( box L=6100 / W=2099 / H=1514 mm ) Year: 10.2011 Suspension: air / steel / steel+air Brakes: disc Dimensions: L/W: 12150 mm / 2500mm Masses: full/empty: 30000 kg / 8910 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.