| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 410HTZ |
| VIN | WDB2112081B120569 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2149 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Võimsus | 125 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 194 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.8 l/100km |
| • Maanteel | 5.9 l/100km |
| • Keskmine | 7.3 l/100km |
| Täismass | 2360 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1810 kg |
| Kandevõime | 550 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2854 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4909 mm |
| Laius | 1830 mm |
| Kõrgus | 1498 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.