
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 172 333 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 049JSB |
| VIN | WP1ZZZ92ZFLA65146 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.1 l | |
| Võimsus | 283 kW |
| Tippkiirus | 252 km/h |
| CO2 | 209 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.0 l/100km |
| • Maanteel | 7.0 l/100km |
| • Keskmine | 8.0 l/100km |
| Täismass | 2955 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2290 kg |
| Kandevõime | 665 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2895 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4855 mm |
| Laius | 1954 mm |
| Kõrgus | 1719 mm |
Toodud riigist Taani
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
⦿ Müüa heas lisavarustuses Porsche Cayenne S Diesel Facelift. ⦿ Tehniliselt-ja visuaalselt korralik kasutatud auto. Margi esinduses digitaalsel kujul hooldusajalugu kontrollitav. ⦿ Lisavarustus: LED Tuled, Automaatne kaugtulede vahetus, Roolisoojendus, Comfort istmed, Juhtmecaba CarPlay/Android Auto, Bose helisüsteem, Panoraam katuseluuk, Elektriline konks, Sport väljalase, Pimenurga andurid, Lane assist, Taga kaamera, Soft close uksed, Elektriline tagaluuk, 21 valuveljed, Webasto, 4x istmesoojendus, Laiendatud nahapakett (uksed, armatuur), Alcantara lagi, Topeltklaasid, Taga kliima. ⦿ Auto hinnale lisandub registreerimistasu. ⦿ Iga ostueelne kontroll on teretulnud, et veenduda auto korrasolekus. ⦿ Omame „Tunnustatud automüüja“ kvaliteedimärki, mida väljastab Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Liit (AMTEL). ⦿ Suhtleme EST/RUS/ENG keeles. ⦿ Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Lisainfo saamiseks pöörduge müügikonsultandi poole või vaadake täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.