| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mitmeotstarbeline |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 51 217 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 083LRC |
| VIN | SJNTANJ12U1025767 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1332 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 116 kW |
| Tippkiirus | 190 km/h |
| CO2 | 155 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2040 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1582 kg |
| Kandevõime | 458 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2665 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4425 mm |
| Laius | 1835 mm |
| Kõrgus | 1625 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Hooldatud margiesinduses. - Avariivaba. NB! Selle auto registreerimistasu alates 01.01.2025 on 894,25 € TASUME REGISTREERIMISMAKSU SINU EEST
| Müüja | Eurost Auto Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Roheline, Roheline, Pärnu, Eesti |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.