
Sõidukil on kehtiv garantii (21.12.2031)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 54 506 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 320RPX |
| VIN | NMTK33BX20R151784 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1.8 l |
|---|---|
| Võimsus | 72 kW |
| Tippkiirus | 170 km/h |
| CO2 | 110 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 3.3 l/100km |
| • Maanteel | 4.1 l/100km |
| • Keskmine | 3.8 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1500 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4390 mm |
| Laius | 1795 mm |
| Kõrgus | 1555 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Reg tasu makstud Relax Led Kehtiv Relax garantii Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri. Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Müüja | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Aadress | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.