| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kabriolett |
| Aasta | 1939 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | - |
| Värv | Beež |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 39DOD |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5895 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 132 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2350 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1850 kg |
| Kandevõime | 500 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 600 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4860 mm |
| Laius | 1820 mm |
| Kõrgus | 1650 mm |
Toodud riigist Kanada
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Professionaalselt taastaTud-ehitatud, kasutatud 80-ndate Dodge mootorit, automaatkasti ja vanaaegne roolisüsteem asendatud roolilatiga. Lisaks paigaldatud korralikud võimuga pidurid ja autopiloot.
| Müüja | American Beauty |
|---|---|
| Aadress | Läike põik 1a, Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | american.ee |
E-R 8.00-19.00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.