| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 156 296 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WMWRS91010WN55408 Kontrolli |
| Maht | 2000 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 105 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 160 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1885 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1490 kg |
| Kandevõime | 395 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
Toodud riigist Itaalia
Vahetuse võimaluse
Vahetusel maksame teie sõiduki eest ca75%turuväärtusest. Sissemaksuks sobib teie vana sõiduk!!!
| Müüja | Võru Autopood |
|---|---|
| Aadress | Tallinna mnt 36, Võru |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | autoplats.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.