| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1989 |
| Läbisõit | 100 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Kuldne |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 777BDH |
| VIN | WDB1240211A989684 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 87 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1840 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1320 kg |
| Kandevõime | 520 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 695 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4740 mm |
| Laius | 1740 mm |
| Kõrgus | 1431 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Väga hea kerega, väikse läbisõiduga. Aastaid seisnud. Asub Pärnus Lille 2A Ülevaatus + registreerimis maks müüja kulul. Avatud pakkumistele.
| Müüja | RS |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.