| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 202 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | Iridium silver |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 789NSN |
| VIN | WDC1660241A803492 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 190 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 179 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.3 l/100km |
| • Maanteel | 6.2 l/100km |
| • Keskmine | 6.6 l/100km |
| Täismass | 2950 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2175 kg |
| Kandevõime | 775 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2915 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4853 mm |
| Laius | 1965 mm |
| Kõrgus | 1855 mm |
Toodud riigist Taani
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Suurepäraste sõiduomadustega Mercedese GLE 350d AMG paketiga. - Väga hea lisavarustus, mh Webasto, Soft-Close, H&K, ILS jpm. - Korrapäraselt hooldatud. Helista ja tule vaatama! Individuaalne automaakler Sinule: www.executivemotors.ee
| Müüja | Executive Motors |
|---|---|
| Aadress | Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | executivemotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.