| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2009 |
| Läbisõit | 370 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 776BKP |
| VIN | WBAKM21050C329442 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 180 kW |
| Tippkiirus | 245 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.9 l/100km |
| • Keskmine | 7.2 l/100km |
| Täismass | 2505 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1940 kg |
| Kandevõime | 565 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3070 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5072 mm |
| Laius | 1902 mm |
| Kõrgus | 1479 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Korralik ja hooldatud heade lisadega auto Arved olemas igast asjast mis tehtud on Hiljuti tehtud mootori remont kuhu said uued ketid,saaled,kòik mootori tihendid ja palju muud Hea varustus: Comfort istmed koos màludega ka kaasreisijal 4 tsiooniline kliima HiFi System Professional DSP heli Reguleeritav vedrustus (elektriliselt, jäikus) Adaptiivsed esituuled Ukselingi valgustused Sõiduraja vahetamise abisüsteem Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem Automaatsed täistuled Rulookardinad ustel ja tagaaknal 4x istmesoojad Eessõitjaga distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja ja stop&go süsteem Kokkupõrke vastane süsteem Elektriline pagasiluuk Suitsetaja pakett Vahetust võib pakkuda ekskavaatori vastu
| Müüja | Kristjan |
|---|---|
| Aadress | Tartumaa |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.