
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 14 800 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 934KXF |
| VIN | WBS11DM0908E35373 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 338 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2155 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1787 kg |
| Kandevõime | 368 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2747 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4580 mm |
| Laius | 1887 mm |
| Kõrgus | 1403 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud,omanikuvahetus vaid 55 eur. Sõidukil on kehtiv garantii kuni 03/2029 või 200000km Uued suverehvid Yokohama Advan Neova AD09, uued talverehvid Yokohama lamellid Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.