| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | 347 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 515MKE |
| VIN | SALLSAA247A105140 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3628 cm³ |
|---|---|
| 3.6 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 200 kW |
| Tippkiirus | 209 km/h |
| CO2 | 294 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 80 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 14.0 l/100km |
| • Maanteel | 9.0 l/100km |
| • Keskmine | 11.0 l/100km |
| Täismass | 3175 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2798 kg |
| Kandevõime | 377 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2745 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4904 mm |
| Laius | 1928 mm |
| Kõrgus | 1873 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
✔️ Eestist uuena ostetud ning Inchcape Motorsi ajalooga ✔️ Tehtud roostetõrje ja suured hooldustööd ✔️ Hiljuti vahetatud automaatkäigukasti õlifilter ja suurem osa õlist ✔️ Suvel vahetatud mõlemad turbod, ning tehtud pidurisüsteemi remont (uued torud) ✔️ Webasto tehase oma (taimer ning ainuke OEM webasto mis sellel mudelil ka puldiga käivitatav) ✔️ All korralikud lamellrehvid, uus aku ✔️ Kehtiv ülevaatus kuni 07.2025 ✔️ Taha paigaldatud tuuning tuled (vastavad EU nõuetele) ✔️ Hääled tehtud natukene mahedamaks 372Customsi poolt ✔️ Tehasest ilma DPF-ta 💰 Registreerimismaksu arutame auto kõrval. 📞 Eelistatud suhtlus telefoni teel, kirjasõpru ei otsi! Kui on huvi siis võin lisainfot telefoni teel rääkida. EST/RUS/ENG
| Müüja | Marko jurgens |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.