Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 221 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 115BVF |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2792 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Võimsus | 239 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 251 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 16.1 l/100km |
| • Maanteel | 7.5 l/100km |
| • Keskmine | 10.7 l/100km |
| Täismass | 2355 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2002 kg |
| Kandevõime | 353 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2737 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4830 mm |
| Laius | 1856 mm |
| Kõrgus | 1498 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Panen müüki oma vahva Opeli. Tegemist Opeli OPC mudeliga, millega sõitmine on vägev kogemus. Auto on varustatud kõigega, mida ühest vägevast luukpärast oodata. Paigaldatud paar aastat tagasi Prins LPG seade Gaznetis. LPGga sõites keskmiselt 12 eurot 100km. Selle aasta jooksul ära vahetatud kõik vedelikud (mootori,käigukasti,4wd Haldex) ja ka tehtud LPG seadme hooldus, sammuti ka vahetatud esiklotsid. Olemas erinevad lisad nt adaptiivsed tuled, roolisoe, mugavad Recaro istmed, automaatsed tuled/kojamehed. Paigaldatud TK audio juures väga hea heliga subwoofer. Esiklaasil on ka solar kile. Auto sõidab väga hästi ja on olnud korraliku hoole all. All korralikud lamellid. REGISTREERIMISMAKS MAKSTUD. Lisaküsimustel kirjutada/helistada.
| Müüja | Johannes Gevlja |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.