| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 152 578 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 008MEJ |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 230 kW |
| Tippkiirus | 236 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.8 l/100km |
| • Maanteel | 5.6 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | 2825 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2250 kg |
| Kandevõime | 575 kg |
| Piduriga haagis | 2700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2933 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4886 mm |
| Laius | 1938 mm |
| Kõrgus | 1762 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Esmane registreerimine: 05/2015 📍 Läbisõit: 152 578 km (auto on igapäevases kasutuses) ⚙️ Mootor: 3.0 diisel, 230 kW 🛞 Vedav sild: nelikvedu ⚙️ Käigukast: automaat 🎨 Värvus: must metallik (rubiin-metallik must) 📘 VIN-kood ja ajalugu: kontrollitav 💶 Hind: 28 000 EUR , SOODUSHIND 26 900 EUR! - Vehicle Information - Type - Value - VIN 0J92735 - Prod. Date 2015-01-28 - Type X5 xDrive40d - Series F15 (X Series) - Body Type Sports Activity Vehicle - Steering Left Hand Drive - Engine N57Z - Drive awd - Colour rubin-metallic black - Upholstery Indiv. leather extended/amaro-braun - Editions And Packages - S7NH BMW Service Inclusive - Comfort And Interior Equipment - S413 Luggage Compartment Net - S423 Floor Mats Velours - S430 Interior/Outside Mirror With Auto Dip - S456 Comfort Seat With Memory - S488 Lumbar Support, Driver And Passenger - S493 Storage Compartment Package - S494 Seat Heating Driver/Passenger - S4WC Indiv. Fine Wood Ash Vulcano Brown - Multimedia - S609 Navigation System Professional - S610 Head-Up Display - S688 Harman/Kardon Surround Sound System - S698 Area-Code 2 For DVD - S6NR Apps - S6NS Comfort Telephony W/ Enhanced Smartphone - S6UD Language Version, Russian - S6WB Multifunctional Instrument Display - Driver Assistance And Lightning - S502 Headlight Cleaning System - S508 Park Distance Control (PDC) - S534 Automatic Air Conditioning - S548 Kilometre Speedo - S552 Adaptive LED Headlight - S563 Light Package - S575 Additional 12V Sockets - S5A1 LED Fog Lights - S5AC High-Beam Assistant - S5AS Driving Assistant - S5DA Passenger Airbag Deactivation - Wheels And Drive - S230 Extra Package, EU-Speciifc - S248 Steering Wheel Heater - S255 Sports Leather Steering Wheel - S258 Tyres With Runflat Properties - S2PA Locking Wheel Bolt - S2TB Sport Automatic Gearbox - S2V0 BMW LA Wheel, Individual V-Spoke 551 - S2VB Tyre Pressure Display - Environment And Safety - S302 Alarm System - S322 Comfort Access - S346 Chrome Line Exterieur - S3AG Reversing Camera - S3AT Roof Rails Aluminium Satinated - S3E1 Exterieur-Design Pure Excellence - S842 Cold-Climate Version - S877 Omission Of Non-Combined Operation - S880 On-Board Literature, English - S8KA Oil Service Interval 24 Mths / 30,000 Km - S8SM Car Ident. Number Visible From Outside - S8TF Active Pedestrian Protection - S8TG Thiefproofing Device - S8V1 Information Plate - Individual Equipment - S776 Roofliner Alcantara Anthracite - S778 Entrance Strips "BMW Individual" - Other Equipment - S1CA Selection Of COP-Relevant Vehicles - S1CB CO2 Equipment - S925 Dummy-SALAPA - S993 Model Year Code In VIN - S9AA Outer Skin Protection - S9CG Baltics Package 1 - S9CH Baltics Package 2 - SXL4 BMW Individual Leather Steering Wheel - SXT1 Indiv. Instrument Panel, Leather-Covered - SA105 105 Ah AGM Battery - SLEDE Leather Equipment - Available Upgrades - - Vgate ICar Pro OBD For Bimmercode - - Highest Quality Bluetooth 5.0 Audio Receiver With AptX HD Support
| Müüja | Alina Kozonova |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.