| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Eritehnika |
| Keretüüp | Elektritõstukid |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | - |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Töötunnid | 902 h |
| Võimsus | 18 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 5830 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 3805 mm |
| Laius | 1450 mm |
| Kõrgus | 2750 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Agrovaru |
|---|---|
| Aadress | Vana-Narva mnt. 30/5, 74114 Maardu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | agrovaru.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.