| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 315 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 998TMV |
| VIN | W0LGT8EMXE1159253 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1956 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.5 l/100km |
| • Maanteel | 4.5 l/100km |
| • Keskmine | 5.6 l/100km |
| Täismass | 2315 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1816 kg |
| Kandevõime | 499 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2737 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4913 mm |
| Laius | 1856 mm |
| Kõrgus | 1520 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Hammasrihm ja õlivahetus tehtud viimati 2025 veebruaris. Õlivahetust tehtud regulaarselt 10 tuhande km tagant. Autol on talverehvid, kaasa tulevad suverehvid. Ühe omaniku käes olnud aastast 2017. Pimenurga andurid ei tööta.
| Müüja | Veljo L |
|---|---|
| Aadress | Paide linn |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.