| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 1989 |
| Läbisõit | 104 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 55NPY |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5740 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Võimsus | 170 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1870 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1552 kg |
| Kandevõime | 318 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4968 mm |
| Laius | 1840 mm |
| Kõrgus | 1320 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa Pontiac Firebird 3gen 5.7tpi. Auto teeb eriliseks võimsa mootori, manuaal käigukasti ja targa katuse kombinatsioon. Üldiselt auto heas korras, istu sisse ja sõida. Autol vanust juba 36a seega leidub ka sõitmist mittesegavaid vigu. Huviline saab küsida lisa juba otse. Asukoht Lagedi. Automaks: aastane 50€; esmaregistreerimine 608€. Võib pakkuda vahetuseks vanemat hobiautot. Vahetuse mõned eelistused 4x4(Defender, LandCruiser jne) või t2 buss, aga võib ka muud põnevat pakkuda.
| Müüja | Silver Pikk |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.