| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 43 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 935JPF |
| VIN | VR7EUHNP2PJ532706 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1199 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Võimsus | 81 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2290 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1514 kg |
| Kandevõime | 776 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4753 mm |
| Laius | 1848 mm |
| Kõrgus | 1880 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Korraline hooldus äsja tehtud. Kehtiv tehasegarantii 5 aastat läbisõidupiiranguta alates esmasest registreerimisest! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.