Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2002 |
| Läbisõit | 364 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | Tumeroheline |
| Reg nr | 170MSK |
| VIN | SHHEP23402U013555 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1590 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 81 kW |
| Tippkiirus | 187 km/h |
| Kiirendus | 10 0-100km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 50 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.0 l/100km |
| • Maanteel | 5.0 l/100km |
| • Keskmine | 6.5 l/100km |
| Täismass | 1605 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1192 kg |
| Kandevõime | 413 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2575 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4140 mm |
| Laius | 1695 mm |
| Kõrgus | 1440 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
PLUSSIDEST -> MAKSTUD REG. TASU!! Rahvaralli tehniline kaart (tulekustuti ja varuratas kinnitatud) Kaardilugeja lamp (töötab) Alumiiniumist paigaldatud põhjakaitse + kummist torude kaitse Polypuksid Õlid vahetatud, uus pooltelg, uued varuosad vedrustuses Kere tugev, karbid minevikus tehtud All Federal RS-R PRO poolslikid ja honda oem veljed Tehtud sillastend MIINUSTEST -> Avaneb ainult võtmest (pult on kadunud, kuid on alati võimalik uus teha) Auto osales rahvasprindis, seega piisavalt kriimustusi Kapotti kang hiljuti läks katki, aga lahti ikka saab Mootorist plekib natuke õli, kuid eriti suuri lekkeid ei ole ning õli ei söö NB! Auto on üle 20 aasta vana ning osales rahvaspordis, seega välimuselt ideaalset autot ei ole tarvis oodata :)
| Müüja | Ronan |
|---|---|
| Aadress | Kohtla-Järve |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.