Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 259 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hõbedane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 258MTC |
| VIN | TRUZZZ8JX71007319 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | 240 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.7 l/100km |
| • Maanteel | 6.0 l/100km |
| • Keskmine | 7.7 l/100km |
| Täismass | 1660 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1335 kg |
| Kandevõime | 325 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2464 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4180 mm |
| Laius | 1842 mm |
| Kõrgus | 1337 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa heas korras sportlik Audi. Vahetatud mootoriõli, kõik filtrid, termostaat, jahutusvedelik, lisapidurituli. Uus aku. Vaatan üle kõik hinna ja vahetuspakkumised. Registreerimistasu on juba makstud, ümbervormistamine ainult 55€!
| Müüja | Mihkel |
|---|---|
| Aadress | Võru |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.