| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 1999 |
| Läbisõit | 395 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Tumepunane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 286AZA |
| VIN | WAUZZZ8DZXA254247 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Võimsus | 81 kW |
| Tippkiirus | 188 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 60 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 4.7 l/100km |
| Täismass | 1980 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1505 kg |
| Kandevõime | 475 kg |
| Piduriga haagis | 1700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2607 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4581 mm |
| Laius | 1733 mm |
| Kõrgus | 1439 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Tervist. Müügiks on pakkuda üks pikalt pere teeninud Hibisk-punases Audi A4 B5 Avant Fl. mis veeres välja tehasest 99 aastal. Läbisõit on tal varsti pea 400tuhat. Aiste vahel on tal vanakooli pommikindel tahmapress milleks on 1.9Tdi oma metsiku 81 kiluvatiga mis nuusutab kütust ja käib nagu tank. Edasi veab teda ei mitte 1 sillavedu vaid lausa 2 sillavedu mis tähendab, et tegemist on Quattro'ga mis paneb oma jõu maasse läbi 5e käigulise manuaal käigukasti. Plussid+ Sillad tihked, ei kolise, ei nagise, ei kisu kuhugi, sõidab väga mõnusalt ja pehmelt. Pidurdab ja sidurdab ning käigud lülituvad hästi. Toimiv käsipidur. Mootor käib nagu kellavärk mis ei tarbi õlisi ega muid ebavajalikke vedelikke. 4x El. aknad, toimiv katuseluuk, püsikiirushoidja. Töötav kliima ja kompu. Ainult kalla ja talla. Miinused- Laki koorumised ja rooste kohad nagu vanale autole kombeks kuigi läbivaid augud puuduvad. Pagass ei avane kuna mehhanism ei toimi, parem poolsed tagumised istmed alla ei klapi, helisüsteem plärtsub ja ei mängi hästi, uksed käivad lukku/lukust lahti ainult uksest keerates kuna "comfort block" võtme nuppudele ei reageeri. Hinnasooviks oleks 2250€ kuid jätan tingimiseks natukene ruumi. Kõik arved ja hoolduse ajalugu on olemas ja saab kaasa. Kaasa saab veel mõne hooaja sõitnud naelrehvid millel mõni üksik nael puudu. Reaalsele huvilisele räägin lähemalt. Vahetust teie eelmise auto vastu ei soovi. Autot saab tulla vaatama Harjumaal. Huvi korral helistada numbril +372 5626 0186
| Müüja | Marko Pukko |
|---|---|
| Aadress | Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.