| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1999 |
| Läbisõit | 365 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | Orientblau 317 |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 111MYR |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2793 cm³ |
|---|---|
| 2.8 l | |
| Võimsus | 142 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 10.0 l/100km |
| Täismass | 2265 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1805 kg |
| Kandevõime | 460 kg |
| Piduriga haagis | 1900 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2930 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4984 mm |
| Laius | 1862 mm |
| Kõrgus | 1435 mm |
Toodud riigist Holland
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Soodushinnaga 20" velgi kaasa ei saa. Tegemist on väga hästi säilinud eksemplariga. Autol on olnud head omanikud ning soolaseid talvesi pole auto näinud. Autol puudub rooste. Väljast tehtud just põhjalik poleerimine ja kaetud keraamikaga. Ei ole keevitatud ega lapitud nagu enamus. Põhi/karbid kõik tugevad ja originaal. Põhja alt Krown kaitse paigaldatud. Tehniliselt seisukord samuti väga hea, kõik toimib, lisad töötavad, mootor ergas, kast vahetab sujuvalt. Kõik õlid ja filtrid vahetatud, k.a käigukasti õli ja filter. Auto püüab meeletult pilke ja saab alati kiidusõnu. Tegemist on autoga, mille väärtus ajas ainult tõuseb. Tõeline legend Eesti teedel. Autole paigaldatud juurde: Esimene stangelisa Lowtec coilover vedrustus 20x9 ja 20x10 OE BMW Style 32 veljed Must lagi Android makk Auto ajalugu ja käekäik kõik üsna hästi teada-täpsemalt tõelisele huvilisele auto kõrval. Huvi korral helista, autot saab näha Rapla/Tallinn. Reg nr. ei tule autoga kaasa.
| Müüja | A M |
|---|---|
| Aadress | Rapla / Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.