| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 199 500 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 688KDY |
| VIN | VF1MB000X64194435 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2299 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Võimsus | 107 kW |
| CO2 | 191 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.1 l/100km |
| • Maanteel | 7.4 l/100km |
| • Keskmine | 7.3 l/100km |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2675 kg |
| Kandevõime | 825 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4332 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 6939 mm |
| Laius | 2210 mm |
| Kõrgus | 3100 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa heas korras ning korrektselt hooldatud kaubik! Kõik hooldused teostatud margiesinduses.
| Müüja | Geta Grupp OÜ |
|---|---|
| Aadress | Männiku tee 106c, Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.