Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kabriolett |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 176 983 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 694XGK |
| VIN | WAUZZZ8F5AN023852 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 245 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 224 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 13.8 l/100km |
| • Maanteel | 7.3 l/100km |
| • Keskmine | 9.7 l/100km |
| Täismass | 2375 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1950 kg |
| Kandevõime | 425 kg |
| Piduriga haagis | 1900 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2758 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4625 mm |
| Laius | 1854 mm |
| Kõrgus | 1366 mm |
Toodud riigist Šveits
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Korraliselt hooldatud Talvel sõitnud ei ole 2 võtit Sügisel teostatud katusehooldus,katuseriie väga heas seisus
| Müüja | Alo Kopli |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.