Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 113 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 327CMC |
| VIN | WBA1R910105H90750 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 250 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 169 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.8 l/100km |
| • Maanteel | 6.0 l/100km |
| • Keskmine | 7.4 l/100km |
| Täismass | 2090 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1615 kg |
| Kandevõime | 475 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2690 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4324 mm |
| Laius | 1765 mm |
| Kõrgus | 1411 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Suur hooldus tehtud 104000km pealt BMW esinduses. Kevad 2026 tehtud hooldus 113000km pealt, vahetati kõik filtrid ja õlid. Talvel seisis auto soojas garaažis.(viimane pilt) Auto on täielikult tehaseseades, st pole tehtud tuuningut mootorile ega tarkvarale. Registreerimismaks makstud!
| Müüja | Reimo |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.