| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Pikap |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 187 022 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 017RPT |
| VIN | 6FPPXXMJ2PLY37908 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 157 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 277 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 11.2 l/100km |
| • Maanteel | 7.8 l/100km |
| • Keskmine | 9.1 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2556 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5363 mm |
| Laius | 2028 mm |
| Kõrgus | 1873 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.