| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kabriolett |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 60 150 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 999JAZ |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 225 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2209 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1959 kg |
| Kandevõime | 250 kg |
| Piduriga haagis | 1700 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4639 mm |
| Laius | 1825 mm |
| Kõrgus | 1392 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | A |
|---|---|
| Aadress | Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.