| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Buss |
| Keretüüp | Buss |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 434 335 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | ZCFC270C305996447 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 125 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 7200 kg |
|---|---|
| Tühimass | 5204 kg |
| Kandevõime | - |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 7999 mm |
| Laius | 2350 mm |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: IVECO Model: Rosero Structure: minibus 23 seats + 5 standing ( 20+1 seats installed ) Year: 02.2015 VIN: ZCFC270C305996447 Mileage: 434335 km Wheel formula: 4x2 WB: 4750 mm Engine: 125 Kw / 170 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic Suspension: air Dimensions: L/W: 7999 mm / 2350 mm Masses: full/empty: 7200 kg / 5204 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.