
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 240 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 470FKY |
| VIN | SALWA2EFXEA340864 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 375 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 18.3 l/100km |
| • Maanteel | 9.7 l/100km |
| • Keskmine | 12.8 l/100km |
| Täismass | 3050 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2402 kg |
| Kandevõime | 648 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2923 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4850 mm |
| Laius | 1983 mm |
| Kõrgus | 1780 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Ainuke 5.0 liitrise mootoriga Autobiography varustuses Range Rover Sport müügil. Auto on ostetud Eestist uuena ning kogu ajalugu on kättesaadav. Hiljutised suuremad ja kulukamad remonditööd: - ACE Hydraulic pipes - hüdraulilise stabilisaatori torustik (2500 eur) - Kütusepaagi korpus/kaitse (1200 eur) - Roolilati kinnituse polt, alumiiniumist vahetatud roostevaba vastu (600 eu) - Veepump + kogu torustik, osa torudest vahetatud alumiiniumist osade vastu (2100 eur) - Esimesed pidurikettad - ja klotsid (400 eur) Tehtud töödest on olemas arved ning hooldused hooldusraamatus fikseeritud. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.