| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2005 |
| Läbisõit | 317 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 666TJP |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4134 cm³ |
|---|---|
| 4.2 l | |
| Võimsus | 240 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 249 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.0 l/100km |
| • Maanteel | 7.0 l/100km |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2595 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2070 kg |
| Kandevõime | 525 kg |
| Piduriga haagis | 2300 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3074 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5192 mm |
| Laius | 1894 mm |
| Kõrgus | 1424 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto on tehniliselt väga heas seisus, mootor ja kast toimivad ideaalselt, veermik korras, kere roostevaba. Mootor ja kast on üle kirjutatud. Mootorit võimsuse poolest kaasa aidatud ja kastis sai käiguvahetuse kiiruseid ning käiguvahetuspunkte vastavalt mootori tarkvarale optimeeritud. Auto on originaalist veidi madalamaks programmeeritud, kuid tänu õhkvedrustusele saab seda mugavalt muuta. Salong on äärmiselt ruumikas ning paljude lisadega. Bose helisüsteem, 2x mäludega istmed, 3x elektrilised kardinad taga, coming-leaving home tuled jne. Hiljuti vahetatud: Aku, kliimapump, termostaat, eelsüüteküünlad, kõik filtrid ja õlid (kaasaarvatud käigukasti) rattalaagrid, esimesed käändmikud, ülemised-alumised õõtshoovad, stabilisaatori otsavardad, puksid ja kondid, sisemised-välimised rooliotsad ja kindlasti mõningad pisiasjad veel. Ülevaatamist vajavad osad: Käsipiduri juhtmestik ja mootor said vahetatud, kuid viskab taas errorit. Esimesed õhkpadjad lekivad kergelt ning aegajalt viskab sellekohast veateadet. Parkimisandurid ei toimi, kui jõuan teen ise enne müüki korda. All on Sailun lamellid ning kaasa tulevad korralikud Hakkapeliita naastrehvid. Auto on olnud alates 2012 ühe pere kasutuses ning avariivaba. Pisemaid kriime ja kulumisi ikka leidub. Numbrimärk ei tule kaasa. Aastamaks vaid 50€, registreerimistasu jääb ostja kanda. Asub enamasti Kohilas või Tallinnas. Lisainfo telefonil 56674878
| Müüja | Grete |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.