| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 207 613 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 036MRT |
| VIN | SHHFK9760JU002703 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1597 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 88 kW |
| Tippkiirus | 201 km/h |
| CO2 | 93 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 3.7 l/100km |
| • Maanteel | 3.5 l/100km |
| • Keskmine | 3.5 l/100km |
| Täismass | 1835 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1429 kg |
| Kandevõime | 406 kg |
| Piduriga haagis | 1400 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2697 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4518 mm |
| Laius | 1799 mm |
| Kõrgus | 1428 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Pakkuda ökonoomne ja vastupidav Honda Civic, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks linnasõiduks kui ka pikemateks otsadeks. Väga hea valik inimesele, kes otsib usaldusväärset ja madalate ülalpidamiskuludega autot. Auto on olnud heaperemehelikus kasutuses ja hooldatud korrapäraselt. Kõik hooldused on dokumenteeritud ning kogu hooldusajalugu tuleb autoga kaasa. Õlivahetused on tehtud järjepidevalt iga 10 000 km tagant. Suurematest/kallimatest remontidest on eelmine aasta remonditud turbo ja teostatud DPF puhastus. Tehniliselt heas korras – istu sisse ja sõida! Originaal kõlarid on välja vahetatud kvaliteetsete Hertz kõlarite vastu. Auto pole liisingus, seega kohene ümbervormistamine. Registreerimistasu hinnas. Huvi korral võta ühendust ja tule vaatama!
| Müüja | User |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.