
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 1981 |
| Läbisõit | 75 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 635BMM |
| VIN | WBAEC4104B5581279 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.4 l |
|---|---|
| Võimsus | 160 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1850 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1460 kg |
| Kandevõime | 390 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2630 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4900 mm |
| Laius | 1730 mm |
| Kõrgus | 1310 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2026; Toodud riigist: Ameerika Ühendriigid; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.