
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 463XYM |
| VIN | W1KLH5EB2RA064664 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 150 kW |
| Tippkiirus | 227 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2855 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2304 kg |
| Kandevõime | 551 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2961 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4971 mm |
| Laius | 1904 mm |
| Kõrgus | 1497 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 06.2026 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Kehtiv tehasegarantii kuni 06.2026 / 150 000km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.