
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 104 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 400GLS |
| VIN | W1N1679231A512863 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.9 l |
|---|---|
| Võimsus | 243 kW |
| Tippkiirus | 238 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3385 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2648 kg |
| Kandevõime | 737 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3135 mm |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5243 mm |
| Laius | 2030 mm |
| Kõrgus | 1928 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 07.2026 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras Eestist uuena ostetud ning ühe omaniku kasutuses olnud sõiduk. Kehtiv tehasegarantii kuni 07.2026 / 150 000km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.