| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 3 022 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | SOL66 |
| VIN | 6ZZS0LAR1DES32025 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Asetus | Taga |
| Võimsus | 20 kW |
| Tippkiirus | 120 km/h |
| Kiirendus | 15 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 640 kg |
|---|---|
| Tühimass | 460 kg |
| Kandevõime | 50 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3200 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 5700 mm |
| Laius | 1520 mm |
| Kõrgus | 1270 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Solaride |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.