| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 59 193 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 726NPJ |
| VIN | SJNFFAJ11U2935309 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1.3 l |
|---|---|
| Võimsus | 116 kW |
| Tippkiirus | 197 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1442 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4394 mm |
| Laius | 1806 mm |
| Kõrgus | 1624 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | City Motors Lasnamäe |
|---|---|
| Aadress | Osmussaare 10 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | citymotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.