| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 4 089 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | - |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 309CXN |
| VIN | VF1RHN00875731137 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1.3 l |
|---|---|
| Võimsus | 116 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1557 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4505 mm |
| Laius | 1830 mm |
| Kõrgus | 1620 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | City Motors Laagri |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 541 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | citymotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.