| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 145 036 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 634VVT |
| VIN | VF1EZH90E46846967 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1.5 l |
|---|---|
| Võimsus | 81 kW |
| Tippkiirus | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.7 l/100km |
| • Maanteel | 4.4 l/100km |
| • Keskmine | 4.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1640 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4485 mm |
| Laius | 1810 mm |
| Kõrgus | 1425 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | City Motors Lasnamäe |
|---|---|
| Aadress | Osmussaare 10 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | citymotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.