| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 188 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 001LIP |
| VIN | WVWZZZAUZGP515192 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 221 kW |
| Tippkiirus | 217 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.6 l/100km |
| • Maanteel | 6.0 l/100km |
| • Keskmine | 7.0 l/100km |
| Täismass | 2080 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1574 kg |
| Kandevõime | 506 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2620 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4562 mm |
| Laius | 1799 mm |
| Kõrgus | 1446 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Golf R 2015 221KW 4x4 Korralikult hooldatud ja heas tehnilises seisukorras auto. Õli on vahetatud regulaarselt iga 10 000 km tagant. Märtsis tehtud hooldus ametlikus esinduses, mille käigus vahetati õlid, filtrid ja küünlad. Hoolduse käigus teostati ka auto üldine kontroll ning mootoris vigu ei tuvastatud, töötab ühtlaselt ja probleemideta. Kett on vahetatud eelmise omaniku poolt 160k juures. Auto on originaalseades ja ei ole chipitud. Täielik hooldusajalugu olemas. Tehniliselt heas korras, sõidab hästi. Pidurikettad ja klotsid vajavad lähiajal vahetust. Kerel esineb vanusele vastavaid iluvigu. Läbisõit 188k Registreerimistasu on makstud. Numbrimärk ei tule kaasa. Hind: 17000 + KM / Asukoht Pärnu
| Müüja | Jürgen L |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.