Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2005 |
| Läbisõit | 200 331 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 500NPS |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 147 kW |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.7 l/100km |
| • Maanteel | 6.2 l/100km |
| • Keskmine | 7.9 l/100km |
| Täismass | 1920 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1458 kg |
| Kandevõime | 462 kg |
| Piduriga haagis | 1400 kg |
| Pidurita haagis | 710 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2574 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4216 mm |
| Laius | 1759 mm |
| Kõrgus | 1505 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Stiven Eiskop |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.