Sõidukil on kehtiv garantii (16.03.2027)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 62 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 904HRP |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 69 kW |
| Tippkiirus | 172 km/h |
| CO2 | 110 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 3.5 l/100km |
| • Maanteel | 4.6 l/100km |
| • Keskmine | 4.2 l/100km |
| Täismass | 1961 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1544 kg |
| Kandevõime | 417 kg |
| Piduriga haagis | 760 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2720 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4568 mm |
| Laius | 1802 mm |
| Kõrgus | 1571 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
RS-LINE. Hea öko pill. Kaasa uueväärsed naastrehvid Goodyear Ultra Grip Ice Arctic. Originaal tekstiil- ja kummimatid. Ei ole olnud demoauto. Tänu iselaadivale hübriidsüsteemile väga säästlik ja vaikne. Aastamaks 50.-, registreerimistasu 507.50 (võimalus ka ilma registreerimistasuta). Ainult RS-Lineile omane oranž värv. Auto igapäevases kasutuses, seega läbisõit ajas muutuv. Hetkel turu soodsaim hind kuna uus ja suurem Renault tellitud. Kehtiv tehasegarantii. Lisainfo vaid ühe kõne kaugusel.
| Müüja | SakuTume |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.