| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 688NTY |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2198 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Võimsus | 92 kW |
| Tippkiirus | 157 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.9 l/100km |
| • Maanteel | 6.6 l/100km |
| • Keskmine | 7.5 l/100km |
| Täismass | 3025 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2575 kg |
| Kandevõime | 450 kg |
| Piduriga haagis | 2300 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3750 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5680 mm |
| Laius | 1974 mm |
| Kõrgus | 2543 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa siis enda jaoks kohandatud ni õelda matka auto. 5 liikmelisele perele. Üleval said 3 last vabalt magada ja all 2 kohta 160x200 madratsile.paigaldatud 4 kw inverter ja 220 valmidus olemas.webasto töötab.olemas ka katuse luuk elektrilise ventilaatoriga ja puldiga ja vihma sensoriga pole jõudnud paigaldada aga tuleb kaasa.
| Müüja | Indrek Luuasep |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.